Wspólne sprawy
Czyli krótko i na temat, o sprawach, które dotyczą po prostu całej kultury. Dlaczego kulnes jest cool? Komu tak naprawdę opłaca się korzystanie z legalnych źródeł kultury? Komu może zagrażać legalizacja? Co musi się zmienić, żeby w Polsce zapanowała moda na cyfrową kulturę z legalnych źródeł?
"Boski plan". Autorka "Moich córek krów" kręci nowy film

CZYTELNIA KULTURALNA

/ Wspólne sprawy

"Boski plan". Autorka "Moich córek krów" kręci nowy film

31.03.17

Kinga Dębska, autorka głośnych "Moich córek krów", pracuje nad nowym filmem. Na planie komediodramatu „Boski plan” rozmawialiśmy z reżyserką, odtwórcami głównych ról: Kingą Preis, Marcinem Dorocińskim, Edytą Olszówką i Krzysztofem Stelmaszykiem oraz operatorem Andrzejem Wojciechowskim.

„Boski plan” to obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

– Doszłam do wniosku, że teraz jest czas i miejsce na film o uczuciach. Jaki będzie „Boski plan”? – Niegłupi, nienaiwny, niesentymentalny, ale prawdziwy. O poszukiwaniu miłości i o tym, że to nie jest proste. Mogę Państwu obiecać, że nie będzie to przesłodzona laurka! - mówi Kinga Dębska.Scenarzystką filmu jest Karolina Szablewska – autorka pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”. "Boski plan" zobaczymy na ekranach kin w lutym 2018 roku. 
Publikacja powstała w ramach
Społecznej kampanii edukacyjnej Legalna Kultura
Spodobał Ci się nasz artykuł? Podziel się nim ze znajomymi 👍


Do góry!