STREFA WYDARZEŃ
/ Aktualny konkurs

Konkurs: „Łzy Mai” Martyny Raduchowskiej
13.01.20
Lubicie czytać fantastykę?
Jeśli tak, mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Łzy Mai” Martyny Raduchowskiej.
W New Horizon androidy nie śnią o elektrycznych owcach. One marzą o reinforsynie.
W latach 30. XXI wieku technologia jest wszechobecna. Sztuczne organy, implanty, domózgowe wszczepy – ludzkie ciało i umysł można upgrade’ować wedle uznania. Jeżeli oczywiście kogoś na to stać. Biednym pozostaje jedynie reinforsyna. Dla ludzi to geniusz w pigułce. Dla androidów zaś – szansa na odczuwanie emocji. Nie wszyscy są entuzjastami technologii. Na pewno nie Jared Quinn, porucznik wydziału zabójstw. Na pewno nie po Buncie, w trakcie którego zdradziła go jego własna replikantka, Maya. Gdy wraca do pracy w policji, ma zasadę: żadnych cyborgów, żadnych androidów. Nie w jego zespole. Tymczasem po New Horizon grasuje zabójca nieuchwytny dla policyjnych systemów. Dla Quinna to jak wygrana na loterii – powrót do tradycyjnych metod śledczych. Ofiarą jest młoda kobieta. Widział ją już.W swoich koszmarach.
Aby wygrać książkę, opowiedzcie nam o tym co Was najbardziej fascynuje w literaturze science fiction?
Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@legalnakultura.pl w temacie wpisując: "Łzy Mai".
Zwycięzcę wybierze Jury konkursu. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową.
Powodzenia!
Regulamin konkursu
Nagrody w naszych konkursach pochodzą z legalnych źródeł. Są to miejsca, które z poszanowaniem praw twórców udostępniają książki, muzykę, filmy, gry. Pełną Bazę Legalnych Źródeł znajdziecie tutaj.
P.S. Chcecie być z konkursami na bieżąco? Polubcie nasz fanpage na Facebooku. Zajrzyjcie też na nasz Instagram.
Artykuł powstał w ramach projektu
Prawa własności intelektualnej? Ja to rozumiem!
Społeczna kampania edukacyjna Legalna Kultura
Projekt zrealizowany przez Fundację Legalna Kultura we współpracy i przy wsparciu finansowym European Union Intellectual Property Office
Publikacja powstała w ramach
Społecznej kampanii edukacyjnej Legalna Kultura


Publikacja powstała w ramach
Społecznej kampanii edukacyjnej Legalna Kultura

Archiwum zakończonych konkursów
