POLECAMY
/ Archiwum

Andrzej Zaucha Symfonicznie
14.10.13
13 października 2013 r. w Sali Kongresowej odbędzie się niepowtarzalny Koncert poświęcony wokaliście jazzowemu, największej gwieździe muzyki rozrywkowej w Polsce. Niezapomniane przeboje Andrzeja Zauchy w nowych aranżacjach i pod dyrekcją znakomitego Krzysztofa Herdzina.
Na scenie z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej wystąpią artyści, którzy zetknęli się w życiu z Zauchą (Krystyna Prońko, Małgorzata Ostrowska, Piotr Cugowski, Mieczysław Szcześniak, Janusz Szrom), a także młodzi laureaci Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy, który z powodzeniem od pięciu już lat odbywa się w Bydgoszczy. Wokaliści przypomną jedyne w swoim rodzaju utwory: „Byłaś serca biciem”, „Jak na lotni”, „Wymyśliłem Ciebie”. „Co jest grane”, „Ta wiara”, „C'est la vie” i wiele innych. Koncert poprowadzi Maria Szabłowska oraz Przemysław Babiarz, który będzie miał przyjemność przedstawić rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepszego polskiego lekkoatletę sezonu.
Serdecznie zapraszamy 13.X o godz.19.00 na wieczorne spotkanie z największymi przebojami Andrzeja Zauchy oraz najlepszymi polskimi lekkoatletami.
Publikacja powstała w ramach
Społecznej kampanii edukacyjnej Legalna Kultura


Archiwum – na skróty
