Wpisz e-mail

SĄ Z NAMI

/ Popierają nas

Popierają nas

Przedstawiciele środowisk twórczych deklarują swoje poparcie dla projektu Legalna Kultura, który promuje korzystanie z legalnych źródeł kultury. Przy wsparciu ich autorytetu realizujemy cele naszej kampanii.

 

 

AbradAb - Marcin Marten

Adamczyk Piotr

Adamek Witold

Adamik Kasia

Adamski Paweł

Agaciak "Lilu" Aleksandra

Albrecht-Mroziewicz Alicja

Anderman Janusz

Andrus Artur

Antczak Jerzy


Baczuń Michał

Badach Kuba

Bajon Filip

Bajor Michał

Baka Mirosław

Banasiuk Mateusz

Barańska Jadwiga

Bart Andrzej

Bartoszewski Władysław

Bem Ewa

Białowąs Barbara

Błaszczyk Ewa

Bławut Jacek

Boberek Jarosław

Bochniak Maciej

Boczarska Magdalena

Bohosiewicz Sonia

Bończak Jerzy

Bończyk Olga

Borguńska Ewa

Bosak Marcin

Braciak Jacek

Braun Juliusz

Bromski Jacek

Brutter Robert

Brzozowski Rafał

Buczek Agata

Budnik Jowita

Bugajski Ryszard

Burczyk Paweł


Celińska Stanisława

Chabior Janusz

Chacińska Joanna

Chajdecki Bartosz

Chyra Andrzej

Cichocki Tomasz

Cielecka Magdalena

Cieślak Anna

Cygan Jacek


Damięcki Mateusz

Daniecki "Buka" Mateusz

Darski 'Nergal' Adam

Daukszewicz Grzegorz

Dawid Leszek

Dąbrowska Ania

Dąbrowska Katarzyna

Dąbrówka Michał

Dejczer Maciej

Dereń Katarzyna

Dereszowska Anna

Dębska Kinga

Dryl Monika

Duarte Roberto

Duda Lidia

Dumieński Krzysztof

Dygant Agnieszka

Dyjak Marek

Dzięcioł Piotr

Dziędziel Marian

Dzikowska Elżbieta


Eberhardt Dorota


Fabiański Sebastian

Falk Feliks

Ferency Adam

Fertacz Kacper

Figura Katarzyna

Fijał Ada

Fismoll

Flinta Ewelina

FOX - Michał Król

Fraszyńska Jolanta

Frąckowiak Marek

Frycz Jan


Gajewski Dariusz

Gajos Janusz

Gąsiorowska-Żurawska Roma

Gelner Bartosz

Gierat Krzysztof

Globisz Krzysztof

Golec Łukasz

Golec Paweł

Gonera Robert

Grabowski Andrzej

Gretkowska Manuela

Grochowska Agnieszka

Gruszka Karolina

Gruszkowski Piotr

Grzegorzek Łukasz

Grzegorzek Mariusz

Grzela Remigiusz

Grzywaczewski Maciej

Gudowski Maciej

Gurłacz Filip

Gutek Roman

Gutowska-Adamczyk Małgorzata


Harasimowicz Cezary

Herman Katarzyna

Hoffman Jerzy

Hycnar Marcin


Idziak Sławomir

Iwanca "GrubSon" Tomasz


Jabłczyńska Joanna

Jabłoński Dariusz

Jagodziński Andrzej

Jakubik Arek

Janda Krystyna

Jankowska-Cieślak Jadwiga

Jarema Dorota

Jemioła Łukasz

Jeziorski Tomasz

Jędryka Stanisław

Jopek Anna Maria

Józefowicz Kamila


Kaczmarek Jan A.P.

Kalicińska Małgorzata

Kamińska Violetta

Kamiński Emilian

Kamiński Marcin

Kantereit Robert

Karolak Tomasz

Karpiel-Bułecka Sebastian

Kayah

Kazejak Anna

Kędzierski Grzegorz 

Kędzierzawska Dorota

Kidawa-Błoński Jan

Kijak Robert

Kiljański Krzysztof

Klich Katarzyna

Kobierzycka Lucyna

Kochanek "DJ BRK" Bartosz

Kolak Dorota

Kolski Jan Jakub

Kołodyński Andrzej

Komasa Jan

Komasa Wiesław

Konarski Michał

Kondrak Jan

Kondratiuk Janusz

Konefał Przemysław

Koryncka-Gruz Natalia

Kosiarkiewicz Patrycja

Kosik Rafał

Kosiński Cezary

Kos-Krauze Joanna

Koszałka Marcin

Kościuk Michał

Kot Tomasz

Koteluk Mela

Kotetishvili Tato

Kotowicz "Minix" Wojciech

Kowalewska Iza

Kowalski Bartosz M.

Kozak Karolina

Kożuchowska Małgorzata

Krafftówna Barbara

Królikowski Antoni

Królikowski Rafał

Krzystek Waldemar

Kubów "Jarecki" Jarosław

Kukulska Natalia

Kulesza Agata

Kulig Joanna

Kumorek Magdalena

Kuna Izabela

Kwaśniewska Aleksandra

Kwaśniewska Jolanta

Kwaśny Marcin

Kwiatkowska Katarzyna

Kwiatkowska-Jabłońska Krystyna

Kwieciński Michał

Kydryński Marcin


L.U.C - Łukasz Rostkowski 

Lach Iza

Lamparska Magdalena

Lang Krzysztof

Laudyn Stefan

Lesz Natalia

Lewandowska Sara

Lewandowski Beniamin

Lewandowski Bernard

Lewandowski Kajetan

Lewandowski Rafael

LIPA - Tomek Lipnicki 

Lisiecki Piotr

Lubrano Natalia


Łazarkiewicz Magdalena

Łepkowska Ilona

Łoziński Marcel  

Łoziński Mikołaj

Łukaszewicz Jerzy  

Łukomski Mariusz


Machulski Juliusz

Maciąg Katarzyna

Maćkowiak Rafał

Majewski Lech

Malajkat Wojciech

Mamona Maria

Mann Wojciech

Marcelina

Marchwicki Olaf

Marczak Michał 

Marczewski Maciej

Markowska Patrycja

Marycki "K2" Tomasz

Mate.O - Mateusz Otremba

Materna Krzysztof

Mecwaldowski Wojciech

Metz Piotr

Meyer Michał

Michaluk Jerzy

Mierosławska Klaudia

Miklaszewski Piotr

Miśkiewicz Dorota

Miśkiewicz Henryk

Mlynkova Halina

Momot Tomasz

Montgomery Katarzyna

Mucha Anna


Napiórkowski Marek

Nasiłowska Anna

Niderhaus Włodzimierz

Niedźwiecki Marek

Niemen Małgorzata

Niemen Natalia

Nieradkiewicz Marta

Nogaś Michał

Nowowiejski Marek

Nykiel Natalia


Odorowicz Agnieszka

Ogrodnik Dawid

Okupnik Tatiana

Oleszczyk Michał

Olszańska Michalina

Olszówka Edyta

Orbitowski Łukasz

Organek Tomek

Orzechowski Andrzej

Osmakowicz Anna

Ostaszewska Maja

Ostrowska-Orlińska Dorota

Otłowski Michał

Owsiak Jurek

Palkowski Łukasz

Pazura Cezary

Perchuć Marcin

Passent Daniel

Pawłowski Józef

Petrycki Jacek

Pieczka Franciszek

Pieczyńska Małgorzata

Piekorz Magdalena

Pieńkowska Małgorzata

Pietraszak Leonard

Piwowarski Radosław

Pławiak Filip

Podsiadlik Agnieszka

Podsiadło Dawid

Polak Jaśmina

Polk Piotr

Pono

Popiel Maurycy

Porczyk Bartosz

Potocka Małgorzata

Preis Kinga

Prokop Marian

Próchniak Anna

Przemyk Renata

Przybysz Natalia

Przybysz Paulina (Pinnawela)

Przywieczerski "BU" Marcin

Puchowski Romek

Pujszo Mariusz

Pytkowski Wojciech Jan


Raczek Tomasz

Reinhart Artur

Reisch Piotr

Rogowski Sławomir

Rogucki Piotr

Rojek Artur

Romantowska Anna

Roqueplo Dorota

Rozenek Jacek

Rotfeld Adam Daniel

Różańska Magda

Różczka Magdalena

Rubik Piotr

Rudaś Michał

Rusinek Michał

Rutkowski Rafał

Rybczyński Zbigniew


Sadowska Maria

Sala Paweł

Salbert "Rahim" Sebastian

Samojłowicz Jacek

Saniewski Wiesław

Saramonowicz Andrzej

Saramonowicz Małgorzata

Sass-Zdort Barbara

Schejbal Magdalena

Schimscheiner Tomasz

Schuchardt Tomasz

Segda Dorota

Seguin Jacques Kuba 

Serwański "Linku" Milan

Seweryn Andrzej

Seweryn Maria

Sieńczyłło Justyna

Sikora Tomasz

Sikorowska Maja

Sikorowski Andrzej

Simlat Łukasz

Skolimowski Jerzy

Skorupa "Skorup" Jacek

Skubas

Smarzowski Wojciech

Smolik Andrzej

Sobierajski Michał

Sobociński Piotr (Jr)

Solarz Wojciech

Sołek Krzysztof

Soyka Stanisław

Sroka-Hryń Anna

Stach Hania

Stadnik Elwira

Stalińska Dorota

Stanowski Rafał

Staszczyk Muniek

Steczkowska Justyna

Steczkowska Magda

Stenka Danuta

Stewart Michael 'Patches'

Stramowski Piotr

Stroiński Krzysztof

Strojek Paweł

Strzałkowska Irena

Strzembosz Maciej

Stuhr Jerzy

Stuhr Maciej

Szafran Lora

Szapołowska Grażyna

Szczepkowska Joanna

Szcześniak Mieczysław

Szczudło Wojciech

Szczygielski Marcin

Szczygieł Mariusz

Szomańska Olga

Sztaba Adam

Sztompke Paweł

Szwed Aleksandra

Szyc Borys

Szyc Michał

Szymańska Joanna

Ścisłowicz Marta

Ślesicki Maciej

Świątczak Anna 


Topa Bartłomiej

Torbicka Grażyna

Traple Elżbieta

Trąbczyński Aleksander

Trojak Marek

Trzaskalski Piotr

Turnau Grzegorz

Tyndyk Tomasz


Ude Ifi

Umer Magda


Vixen - Szlagor Dariusz 

Vuco Ivo


Waglewski Wojciech

Wajda Andrzej

Walewska Małgorzata

Warnke Katarzyna

Warszawski Szymon Piotr

Wasik Jarosław

Wasilewski Tomasz

Waśniewska Anna

Wereśniak Piotr

Wichłacz Zofia

Widawska Daria

Więcek Artur

Więckiewicz Robert

Więckowska-Miętkiewicz Ewa

Wilczyńska Agnieszka

Wilczyński Mariusz

Wilk Natalia

Wodecki Zbigniew

Woronowicz Adam

Wójcik Izabela

Wójtowicz-Vosloo Agnieszka

Wrona Hirek

Wrona Marcin

Wróblewski Jan 'Ptaszyn'

Wrzosek Robert

Wyrostek Marcin

Wyrzykowski Artur

Wyszkoni Ania


Zagrobelny Łukasz

Zajączkowska Małgorzata

Zalewski Krzysztof

Zamachowska Bronisława

Zamachowski Zbigniew

Zaniewski "Zaneta" Michał

Zaorski Janusz

Zaryan Aga

Zasuwa Iwona

Zawierucha Rafał

Zdort Wiesław

Zgliński Grzegorz

Zieliński Jerzy

Zieliński Maciej

Ziemiański Andrzej

Ziętek Tomasz


Żak Cezary

Żak Katarzyna

Żmigrodzki Zbigniew

Żmijewski Artur

Żukowska Marieta

Żuławski Andrzej

Żurawski Michał

Żurawski Piotr

Żurek Lesław

Żydowicz Marek

 

zespoły:

Afro Kolektyw

Afromental

Apteka

Babu Król

Bezsensu

Bisquit

Blue Cafe

Chemia

Crab Invasion

Curly Heads

DagaDana

DeMono

Duberman

Eastwest Rockers

Enej

Flaszki i Szlugi

Frozen Bird

Golec uOrkiestra

Jarecki i BRK

Joanna & The Forests

June

Junior Stress & Sun El Band

Kacezet & Fundamenty

Kapela ze Wsi Warszawa

Klezmafour

Kosmos

Kroke

Kult

Lachersi

Lemon

Letters From Silence

Lipali

Little White Lies

Mama Selita

Manchester

Marika & Spokoarmia

Me Myself & I

Miąższ

Minerals

Miss Polski

Motion Trio

Napszykłat

Nerwowe Wakacje

Ocean

Pablopavo i Praczas

Paprika Korps

pARTyzant

Paula i Karol

Perfect

Piętnastka

Poluzjanci

Projekt Warszawiak

Ras Luta

Ragana

Raz Dwa Trzy

R.U.T.A.

Sjøn

Snowman

SOFA

Sorry Boys

Sound’n’Grace

Szpilersi

Świetliki

The Car is on Fire

Tides From Nebula

Triku i Graf

Vavamuffin

Zakopower

Żywiołak



Do góry!